Logo
  • Weź udział
  • Nagrody
  • Zgłoszenia
  • Produkty
  • Zwycięzcy
  • #GrandBlogieChwile
  • Weź udział
  • Nagrody
  • Zgłoszenia
  • Produkty
  • Zwycięzcy
  • #GrandBlogieChwile
  • 1 tura
  • 2 tura
  • 3 tura
  • 4 tura
  • 5 tura
  • WASZE HASŁA
  • WASZE ZDJĘCIA I GIFY
  • WASZE WIDEO

Orzeźwienie, lekkość i ten cudowny smak - takiej lodowej przyjemności zawsze mówię TAK!

Barbara D.

Czy nad polskim morzem, Czy też w naszych górach, Chwile błogiej ochłody Przyniosą Ci z Korala Grand lody

Maria K.

Lody GRAND błogie chwile zapewniają, bo dzięki nim endorfiny się wydzielają

Teresa Z.

od błogości do fajności

Dariusz P.

Smak lodów GRAND na kolana powala i beztroską przyjemnością cieszyć się pozwala

Michał P.

-Straszny upał!Lato w maju!-Mamo!-Co chcesz, Mikołaju?-Chcę zjeść loda na patyku!Chcę KORALA, potem siku!Te Grand Goldy są mniam,mniam!Na Grand Golda smaka mam!

Violetta G.

To przyjemność jest-nie #Granda!Lody wcina cała banda!

Ola M.

GRAND lodowa przyjemność w promieniach słońca, chwila zapomnienia niech trwa bez końca !

Marcin M.

Grand- kawałek nieba na patyku dzisiaj sobie zadedykuj!

Marek M.

Kto lody Grand ma jest szczęśliwy na sto dwa

Laura G.

Lody Grand to fajna rzecz, wszystkie smutki idą precz!

Sebastian S.

Grand idealnie chłodzi, a latem o to właśnie chodzi!

Maria M.

LODY GRAND..sycą lata nektarem,wysepkami bakalii urzekają czarem,głębią morza..smaków wabią,niebem w ustach nęcą..i jak błogie chwile..WOKÓŁ SŁOŃCA SIĘ KRĘCĄ..!

Agnieszka S.

w DOTYKU czar,choć chłód czy skwar,OCZU pląs-nęci WĘCH,urzeka SMAK.-SŁYCHAĆ jęk-czy urok błogich chwil już prysł..?..nie-TO LODY GRAND..budzą SZÓSTY ZMYSŁ..!!

Rafal B.

< GRAND TO SMAKOWA SIŁA I MOC >< LODOWEJ NUDZIE MÓWI - STOP - TO INSPIRACJA LETNIEGO ISTNIENIA >< DZIEŃ W PEŁEN ENERGII ZMIENIA >

TOMASZ A.

Chwile z GRAND celebruję i błogo się czuję!

Ania P.

Błogie chwile - z GRAND zawsze MILE!

Paweł R.

Tamtaradam loda GRAND mam!

Stanisław J.

Tamtaradam nadchodzi GRAND!

Stanisław J.

Gdy zrzucisz sen spod powiek,bo Cię świt już wita,pomóż jeszcze ciężkiej głowie i za GRAND-a chwytaj.

Mirosław S.

Grand chłodzi, smakuje, energią doładowuje !

Dominika Ł.

Lody GRAND – najlepsze bez dwóch zdań, przenoszą każdego w błogi stan!

Małgorzata Ś.

Grand-mój słodki zaścianek, Grand moja kumulacja zachcianek.

Kamil P.

Błogi, niebiański, upajający, rozkoszny, zniewalający, doskonały… jedyny i niepowtarzalny smak lodów GRAND.

Małgorzata Ś.

Jeśli GRANDzić, to tylko z Koralem :)

Marzena P.

AMBROZJA I NEKTAR PRZEPADA, GDY LODY GRAND DO UST WKŁADASZ!

Agnieszka P.

ZAKOCHAJ SIĘ W LODACH GRAND!

Agnieszka P.

LODY GRAND NA PATYKU NIECH ICH NIE ZABRAKNIE W SKLEPIKU, NIECH NIE ZABRAKNIE W MARKECIE, BO BĘDZIE SMUTNO NA ŚWIECIE !

Agnieszka P.

Grandy nie tuczą

Jadwiga O.

Grand... w Koronie Lodów Koral! Zdobądź z nim szczyt błogostanu!

Jan S.
  • prev
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • next
book photo bird web
REGULAMIN Wzór zgody opiekuna koral@veneo.pl www.koral.com.pl
powered by Veneo - agencja interaktywna
ciesteczko

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny grand.blogiechwile.pl zostały zainstalowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Więcej o plikach cookies.

ciesteczko