Logo
  • Weź udział
  • Nagrody
  • Zgłoszenia
  • Produkty
  • Zwycięzcy
  • #GrandBlogieChwile
  • Weź udział
  • Nagrody
  • Zgłoszenia
  • Produkty
  • Zwycięzcy
  • #GrandBlogieChwile
  • 1 tura
  • 2 tura
  • 3 tura
  • 4 tura
  • 5 tura
  • WASZE HASŁA
  • WASZE ZDJĘCIA I GIFY
  • WASZE WIDEO

W kraju, Europie i na całym świecie lepszych niż Koral lodów nie znajdziecie. Bo zmysłowe lody Grand są jak góry i potwierdzają wyższość tworów natury.

Ilona S.

Grand - lepszy od psychoterapii

Szczepan R.

GRAND i czujesz się jak w niebie wybór należy do Ciebie

Rafał I.

Kocham GRANDA za nadzienie i smak co ma jak marzenie . Za kolory za rozmiary kocham je choć jestem stary.

Bożena M.

Gdzie GRAND rządzi tam człowiek nie błądzi.

Małgorzata I.

KEEP CALM AND GET GRAND

Katarzyna S.

bo Grandy w stan euforii mnie wprowadzają i niespotykaną rozkosz dla podniebienia

Michał P.

bo Grand hormon szczęścia u mnie aktywuje i do tego tak bosko smakuje

Michał P.

Lubię sobie chrupnąć Grand,a

Elżbieta W.

Grand - słoneczne reggae

Elżbieta W.

Pokochaj Grand Gold, wgryź się i przełam lody.

Adrianna O.

Grat grandów mega mila chwila ten grat nude zabija ..

Mariusz P.

Nie piwsko, czipsy, paluszki, fryty... To "GRAND" dla kibica jest znakomity! :)

Wiktoria K.

Lody Grand - genialny smak aż do patyka!

Maria Z.

Jesteś nieufny, na zimne dmuchasz, wiedz firmie Koral możesz zaufać, więc kup lody Grand, bo do nich należy dziś cały nasz wspaniały świat.

Ilona S.

Jedyne , skuteczne koło ratunkowe na chandrę to Grand.

Paweł P.

Poczekaj. Powoli.Nie płosz uroku zamhyślonych melodii.Grand błogą chwilę Ci podaruję.

Krystyna B.

Lody GRAND - błogość wielka ukryta w skromnych sreberkach.

Karolina C.

Żadna granda, tylko złota chwila z GRAND.

Julia W.

Jeśli Cię dopadnie marazm i zarazem nuda to od razu chwyć za Granda a zwyciężysz w cugach...

REMIGIUSZ D.

Tylko smak Granda pozwala mi na nieziemskie przeżycia, które unoszą mnie i moją duszę ponad białe chmurki i prowadzą do raju podniebnych rozkoszy...

REMIGIUSZ D.

TO CO NAJLEPSZE..MAJĄ W SOBIE WSZYSTKO-LODY GRAND..MOJĄ ŚMIETANKĄ SĄ..TOWARZYSKĄ...!!!

Katarzyna S.

..był czas,że za mundurem..podążały panny sznurem-nie uwiedzie mnie byle frant..jak błogie chwile..to tylko z GRAND..!!

Katarzyna S.

Lody GRAND - błogość w najzimniejszej postaci.

Bogusława K.

GRANDowy raj swemu życiu daj!

Pollak-Olszowska A.

Przepyszne Lodziki to wyśmienite Grandziki :) !!! Lody koral Chwila Niebiańskiej Rozkoszy .!!

Monika B.

Pyszne Grandy opanowaly caly kraj. Grozi nam epidemia blogich chwil.

Adriana S.

GRANDY NA RADOŚĆ MAJĄ PARCIE,WIĘC ZJADAMY JE UPARCIE.

DANUTA K.

Grand (lodo)łamacz wszystkich smutków

Dagmara M.

Wszystkie drogi prowadzą do Granda.

Justyna U.
  • prev
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • next
book photo bird web
REGULAMIN Wzór zgody opiekuna koral@veneo.pl www.koral.com.pl
powered by Veneo - agencja interaktywna
ciesteczko

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny grand.blogiechwile.pl zostały zainstalowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Więcej o plikach cookies.

ciesteczko