Logo
  • Weź udział
  • Nagrody
  • Zgłoszenia
  • Produkty
  • Zwycięzcy
  • #GrandBlogieChwile
  • Weź udział
  • Nagrody
  • Zgłoszenia
  • Produkty
  • Zwycięzcy
  • #GrandBlogieChwile
  • 1 tura
  • 2 tura
  • 3 tura
  • 4 tura
  • 5 tura
  • WASZE HASŁA
  • WASZE ZDJĘCIA I GIFY
  • WASZE WIDEO

Błogie chwile z granatem zyskujesz gdy to tylko w ustach poczujesz.

Bronislaw B.

Gdy granda skosztujesz, niebo w podniebieniu poczujesz.

Angelika K.

Słońce , plaża , ciepła woda i ochłoda z GRAND loda - to mi się podoba :-)

Rafał I.

Gdy upalny dzień nadchodzi, Grand wspaniale Cię ochłodzi, Błogie chwile Ci zapewni, ten towarzysz odpowiedni!

Jadwiga T.

GRAND- bo zasługujesz na chwilę przyjemności...

Jan Ś.

Lody GRAND- Chłodzą ciało, rozgrzewają zmysły.

Alan Z.

GRAND GOLD – złoty środek na upały!

Leszek G.

Grand dla podniebienia, ugasi nasze pragnienia.

Adam K.

GRAND - Twój mały świat rozkoszy na patyku.

Patrycja K.

Lody Grand - Gigantyczna Radość Anielsko Nieziemskie Doznania.

Bogusława K.

Grand- wielka przyjemność w małym lodzie.

Aneta F.

GRAND - punkt "G" na mojej mapie przyjemności...

KATARZYNA M.

Nie będę robić podchodów: Grand jest królem pośród lodów!

Agnieszka B.

Mój plan na dziś*: Grand i błogie chwile. *i tak codziennie.

Agnieszka S.

Gdy Ci pomysłów brak, zjedz GRANDa i już wiesz co i jak :-)

Jacek K.

Czyś jest człowiek, czyś kosmita, lody GRAND włóż do koszyka!

Jacek K.

Lody Grand Gold! Dla nich władza? Mnie to wcale nie przeszkadza. Lody Grand Gold! W całym świecie lepszych nigdzie nie znajdziecie!

Grzegorz S.

Chwile które dają radość w życiu - tylko z lodami GRAND.

PAWEŁ M.

Gdy GRAND KORAL na języku-nie na szyi,czy rzemyku- kiedy taki KORAL mam, w ustach czuję błogi stan...

Maria S.

jak masz głowę to siadaj i w błogie chwile z GRANDEM wpadaj

Halina S.

Jesz i jesz i ciągle Ci mało. Bo GRAND jest rzeczą absolutnie wspaniałą!

Monika H.

Lody Grand to 3 możliwości - poezja smaku, szczypta szczęścia i źródło przyjemności

Mariusz M.

Gdy brak Ci rześkości, postaw na Lody Grand - słodki smak przyjemności!

Daria W.

ci przymila . Smak granda ci smak niebiański umila.

Grzegorz K.

GRANDzia jest chwilą rozkoszy dla mnie. Każdy smak dogadza i radość rozprowadza.

Jacek Z.

Każdego dnia GRANDiluje mym podniebieniem, że z każdym gryzem odlatuje ponad chmury.

Jacek Z.

GDY CHCESZ PRZEŻYĆ CHWILE BŁOGIE I O(CH)SŁODZIĆ SOBIE ŻYCIE, KUPUJ LODY I ZAJADAJ- GRAND PASUJE ZNAKOMICIE!

MAGDALENA B.

"GRAND" KORAL - TO LODOWY NUMER JEDEN.

MONIKA K.

Grand lodzie mój! Latem przy mnie stój! Twój chłód i słodyczy wciąż w moim śnie,na Grand Canarię zabiorę Cię!Tam będą przez rok cały błogie chwile trwały!

Renata Z.

LODY GRAND DOSTARCZAJĄ NIEZWYKŁYCH SMAKÓW MASĘ,PO PROSTU MAJA KLASĘ.

LIDIA P.
  • prev
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • next
book photo bird web
REGULAMIN Wzór zgody opiekuna koral@veneo.pl www.koral.com.pl
powered by Veneo - agencja interaktywna
ciesteczko

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny grand.blogiechwile.pl zostały zainstalowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Więcej o plikach cookies.

ciesteczko